Twój los - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 23.11.2017


Katalog stron


Elegancja w kuchni i ogrodzie
data: 18.10.2011 / Paclan

Elegancja w kuchni i ogrodziePrace domowe i plenerowe nie służą delikatnej skórze dłoni – konieczna jest całkowita ochrona przed detergentami i brudem. Dzięki Paclan nawet podczas porządków nie trzeba rezygnować z elegancji, dbając jednocześnie o ręce.

Wyrafinowany design i najmodniejsze wzornictwo nie są nowością w świecie gospodarstwa domowego. Ozdobne rękawice do prac domowych od Paclana łączą użyteczność z prawdziwą elegancją. Wysoka jakość tworzywa, z którego są wykonane, zapewnia komfort noszenia, zapobiegając jednocześnie przecieraniu się i przeciekaniu wody do wewnątrz. Wygodę zapewnia także długość rękawic – sięgają aż do łokcia, dzięki czemu podczas pracy chronione są nie tylko dłonie, ale całe przedramię. Nie trzeba obawiać się o trwałość – znakomicie poradzą sobie zarówno w kuchni, jak i w plenerze – na przykład podczas prac w ogrodzie. Szyku temu praktycznemu gadżetowi nadają ozdobne mankiety, dostępne w trzech deseniach: kwiatowym, w kropki i w serduszka. Jak na kuchenną awangardę przystało, nowe rękawice marki Paclan różnią się od tych tradycyjnych także kolorem – wszystkie wzory są w odcieniu pięknej, głębokiej czerwieni.

Cena: około 7 zł
Więcej informacji na www.paclan.pl

Rękawice Paclan można kupić w hipermarketach sieciowych i sklepach internetowych, np. www.takczysto.pl/paclan

Paclan

Paclan
Paclan - marka firmy CeDo
ul. Nowowiejska 32
55-080 Kąty Wrocławskie
http://www.paclan.pl

PublicOn Public Relations & Communication
http://www.publicon.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Twój los - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Twój los - strona główna | Twój los - wiadomości | katalog