Twój los - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 23.11.2017


Katalog stron


Do celu poprzez szkolenia i edukację
data: 03.10.2011 / Turystyka Małopolska

Do celu poprzez szkolenia i edukacjęZapraszamy do odwiedzin jedynego takiego w Małopolsce miejsca: www.malopolska.do-celu.eu - portalu pełnego szkoleń, newsów z dziedziny kształcenia ustawicznego, porad, inspiracji i motywacji dla tych, którzy zmierzają do celu!

Już od ponad 3 lat Agencja Artystyczna Promot 1 sp. z o.o. wydaje niekomercyjny portal i miesięcznik „Do Celu.eu”. Dzięki Europejskiemu Funduszowi Społecznemu tworzymy rozpoznawalną markę medialną, po którą sięgają wszyscy ci, których interesuje edukacja, podnoszenie swoich kwalifikacji oraz aktywny udział w rynku pracy i kształcenia. W okresie programowania 2004-2006 zostaliśmy docenieni przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej prezentacją naszego projektu w podręczniku dobrych praktyk EFS.

Zapraszamy do odwiedzin jedynego takiego w Małopolsce miejsca: www.malopolska.do-celu.eu - portalu pełnego szkoleń, newsów z dziedziny kształcenia ustawicznego, porad, inspiracji i motywacji dla tych, którzy zmierzają do celu! Polecamy także miesięcznik „Małopolska. Do Celu.eu” , dostępny bezpłatnie w instytucjach publicznych ( m.in. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i jego filie, Powiatowe Urzędy Pracy, uczelniane Biura Karier, instytucje szkoleniowe, Centra Kształcenia Ustawicznego, biblioteki, organizacje pozarządowe).

Zmierzajmy razem do celu jakim jest wzrost liczby świadomych, doskonale wykształconych pracowników, cenionych przez pracodawców oraz czerpiących satysfakcję z własnego rozwoju. Odwiedź stronę www.malopolska.do-celu.eu, sięgnij po miesięcznik „Małopolska. Do Celu.eu”!


Turystyka Małopolska
ul. Sienkiewicza 27
30-033 Kraków
tel: 012 634 20 99
http://www.turystykamalopolska.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Twój los - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Twój los - strona główna | Twój los - wiadomości | katalog